13 stycznia 2014

Targi Ślube Wedding Live 25-26 stycznia 2014 w Rzeszowie


Już niebawem, bo 25 i 2 stycznia, zapraszamy na VIII już edycja Podkarpackich Targów Ślubnych Wedding Live w Rzeszowie. Targi odbędą się jak zawsze w Hali Widowiskowo-Sportowej „PODPROMIE” w Rzeszowie.

Jak zawsze czeka nas moc atrakcji, takich jak pokazy przepięknych sukni ślubnych, konkursy. Watro znaleźć chwilę by przeglądnąć ofertę wystawców, którzy z pewnością doradzą nam w każdej kwestii i odpowiedzą na nutrujące nas pytania :) Szczególowe informacje możecie znaleźć na stronie Targów

My też tam będziemy, zapraszamy na stoisko SuperSluby.pl, gdzie będziecie mogli wygrać bon na biżuterię ślubną ufundowany przez Banae.pl oraz inne atrakcje.

Zapraszamy!
2 komentarze:

  1. Czy w 2015 roku takie targi również się odbyły?

    OdpowiedzUsuń
  2. No napewno takie coś się odbyło, ale chyba się spóźniałaś z tym. Jeśli chodzi o bloga to jest naprawde ciekawy, robi na mnie wrażenie. Powinnaś dalej wstawiać artyuły, a nie tak ucichłaś. Ze swojej strony mogę polecić Ci program do wypełniania PIT. Wystarczy go pobrać i problem rozwiązany. Jest to bardzo prosta forma rozliczania się. Polecam sprawdzić.

    OdpowiedzUsuń